Nowe dostawy

W naszej hurtowni odzieży używanej nowe dostawy pojawiają się już średnio co 2 tygodnie. Dodatkowo, aby podnieść standard naszych usług, o terminie kolejnej, nadchodzącej partii wysokogatunkowych ubrań ze zbiórek D2D możemy informować Państwa za pomocą krótkiego SMS-a, który zawierać będzie wszystkie informacje dotyczące przyjazdu samochodu z ciuchami z drugiej ręki.

Wiadomości na temat nowych dostaw ciuchów na wagę możecie Państwo szukać również na fanpage’u naszej hurtowni, który znajdziecie na Facebook’u pod nazwą: PPH ALAN Alicja Pezała.

Odzież używaną w hurcie możecie Państwo zakupić zarówno w naszej siedzibie, jak i bezpośrednio z TIRa, którym przybyła kolejna partia towaru.

Jeśli chcą Państwo być na bieżąco informowani, kiedy dostępny będzie nowy asortyment, zachęcamy do kontaktu lub też śledzenia naszych postów.

Nasz asortyment obejmuje ponad 4.000 sztuk różnego rodzaju ubrań z najnowszych kolekcji. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo szeroki wybór bluzek, krótkich i długich spódniczek, sukienek na różne okazje, spodni materiałowych i jeansowych, a także bardzo modnych ostatnio tunik oraz koszulek, jak i zimowych lub jesiennych kurtek.

Dodatkowo znajdziecie u nas także piękne, damskie płaszcze wykonane przez firmę Camarelle i Benissimo z wysokiej jakości eco-skóry o długości mini lub midi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni osobiście lub też do skorzystania z naszego katalogu wysyłkowego, w którym opisane zostały poszczególne pakiety, a także ich ewentualny koszt dostawy. Informacje te znajdziecie Państwo w zakładce Sklep.

Płaszcze ECO-SKÓRA

O szczegóły naszej oferty możecie zapytać również telefonicznie dzwoniąc pod numer: 516 104 700.

Nasza firma uczestniczy w programie WIARYGODNA FIRMA

Wiarygodna Firma - sprawdź certyfikat